Global Tours

Programi: Viene & Prage

Programi: Viene & Prage 4 Net / 5 Dite 25 Nëntor – 4 ditë 26 – 30 Nentor! Cmim 449 Euro / Person Dita 1: Fluturimi Direkt Tiranë – Vjenë (Nisja 12:30 – 14:15 ) Pas mbarimit te procedurave doganore ne aeroport drejtohemi drejt Vienes duke nisur shetitjen ne Old Town. Pika ku ne do […]

Kroçiere në Ishujt Grekë,

Kroçiere në Ishujt Grekë Nëntor 2 Nentor – 399 euro/person Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Lavrion, Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Dita e Dytë: Mbrritja në Lavrion, Athinë. Imbarkimi në Kroçieren Celestyal. Nisja në orën 13.00. Drekë në Kroçiere. Zbritja në Ishullin e Mykonos në […]

Barcelonë, nisje me 3,10,18,26 Nëntor

Barcelonë, nisje me 3,10,18,26 Nëntor Nëntor 3 Nëntor : 419 euro / person 10,18 Nëntor : 359 euro / person 26 Nëntor : 449 euro / person Dita e Parë: Fluturimi direkt Tiranë – Barcelonë. Nisja nga Tiranaa në orën 18:50, Mbrritja në Barcelonë në orën 21:40. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.Dita […]

Rome dhe Firence, nisje me 4, 26 Nentor, 4 ditë

Rome dhe Firence Nëntor Datat e nisjes: 4 Nëntor – 369 euro/ person 26 Nentor – 419 euro/ personDita e Parë: Nisja nga Tirana me avion për në Pisa. Nisja më 10.40. Mbrritja në Pisa më 12.30. Transfertë nga Aeroporti në qytetin e Pizës. Vizitë e shkurtër në Piza. Transferta për në Firence. Sistemimi dhe […]

Dubai dhe Abu Dhabi

Dubai dhe Abu Dhabi Tetor – Nëntor Datat e nisjes: 25 Tetor – 549 euro/person 1, 2, 15, 22 Nëntor – 549 euro/person Dita e Parë: Paraqitja në Check in 2 orë para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranë – Dubai (FLY DUBAI). Nisja nga Tirana në orën 13:50 – Mbrritja në Dubai në orën 21:05 . […]

Stamboll me Air Albania

Stamboll me Air Albania Nëntor – Dhjetor 22, 26, 27, 28, 29 Tetor – 269 euro / person 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30 Nentor – 269 euro / person 28 Nentor – 289 euro / person 1, 2, 3 Dhjetor – […]

Festat e Nëntorit në Pragë

Festat e Nëntorit në Pragë, 25 Nëntor, 4 ditë, €399 25 Nëntor – 4 ditë Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Pragë. Nisja nga Tirana në orën 13:30. Mbërritja në Pragë në orën 15:40. Transferta me Autobus nga Aeroporti në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel. Dita e Dytë: Mëngjesi ne Hotel. Paradite vizitë […]

Pakete Individuale në Cappadocia Nëntor

Paketë Individuale 3 Nëntor 2023 Paketë Individuale në Cappadocia Nisja datë 3 Nëntor! Biletë Avioni + Hotel + Transferte! Ne cmim perfshihet: Akomodimi ne Royal Stone Houses 4* Fluturimi, transferta dhe akomodimi 2 nete me mengjes perfshire Kontakt Kontakt: +355 68 2001112 / +355 69 3744097 WhatsApp : +355 68 200 1112 Email: info@global-tours.al Adresa: […]

Fundjave ne Budva & Dubrovnik – Rixos

Fundjavë në Budva & Dubrovnik! 20 Tetor 2023 – 28 Mars 2024 Rixos Premium Dubrovnik 5* Data 20 Tetor 2023 – 28 Mars 2024 170€ / person 2 net 3 dite Ne cmim perfshihet: Akomodimi ne Dhome Superiore Mëngjeset dhe Darkat Pije e mirseardhjes Pishinë e ngrohtë dimërore, sauna , banjo turke dhe palester Muzike […]

Fundjave ne Budva & Dubrovnik – Tivat

Fundjavë në Budva & Dubrovnik! 01 Nëntor – 28 Shkurt The Chedi Lustica Bay 5* #Tivat Data: 01 Nentor – 28 Shkurt 99 Euro / Person 2 Net 3 Dite Ne cmim perfshihet: Akomodimi ne Dhome Superiore Mengjesi ne hotel SPA Deluxe , Pishina, Jacuzzi , Sauna Wi-Fi & Parking Miniclub & Game room per […]