Global Tours

Fundjavë në Budva & Dubrovnik!

01 Nëntor – 28 Shkurt

The Chedi Lustica Bay 5* #Tivat

Data: 01 Nentor – 28 Shkurt 99 Euro / Person 2 Net 3 Dite

Ne cmim perfshihet:

  • Akomodimi ne Dhome Superiore
  • Mengjesi ne hotel
  • SPA Deluxe , Pishina, Jacuzzi , Sauna
  • Wi-Fi & Parking

Miniclub & Game room per femijet, kurse gatimi Pizza a cookies, Kamp lojrash per femijet. Barbeque & Birra, Kinema cdo mbremje! Dhe mos harroni qe Spa e Hotelit eshte vleresuar si nje nder 100 Spa me luksoze. 

Kontakt

WhatsApp : +355 68 200 1112

Adresa: Rr. Mine Peza, pll 1/1 Tirane , 1001 Albania