Global Tours

Fundjave ne Budva & Dubrovnik – Rixos

Fundjavë në Budva & Dubrovnik! 20 Tetor 2023 – 28 Mars 2024 Rixos Premium Dubrovnik 5* Data 20 Tetor 2023 – 28 Mars 2024 170€ / person 2 net 3 dite Ne cmim perfshihet: Akomodimi ne Dhome Superiore Mëngjeset dhe Darkat Pije e mirseardhjes Pishinë e ngrohtë dimërore, sauna , banjo turke dhe palester Muzike […]

Fundjave ne Budva & Dubrovnik – Tivat

Fundjavë në Budva & Dubrovnik! 01 Nëntor – 28 Shkurt The Chedi Lustica Bay 5* #Tivat Data: 01 Nentor – 28 Shkurt 99 Euro / Person 2 Net 3 Dite Ne cmim perfshihet: Akomodimi ne Dhome Superiore Mengjesi ne hotel SPA Deluxe , Pishina, Jacuzzi , Sauna Wi-Fi & Parking Miniclub & Game room per […]