Global Tours

Udhëtime turistike

Zbuloni Paketat ekskluzive të Global Tours. Të hartuara nga ekspertë, paketat tona të udhëtimeve sigurojnë më të mirën e destinacioneve në çmime të leverdisshme.

Paketa Ekskluzive

Udhëtime të paharrueshme Kursime të Jashtëzakonshme

Zbuloni një botë plot mundësi me
paketat ekskluzive të Global Tours.

Paris | Disneyland / 4 ditë

Paris | Disneyland / 4 ditë

Programi: Paris – Disneyland 3 Net / 4 Dite

Udhëtimi me avion direkt Tiranë – Paris. Nisja në orën 17:00. Mbërritja në Paris në 19:50. Pritja ne aeroport nga shoqeruesi agjensise Global Tours dhe transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Pas mëngjesit do të fillojmë vizitën në një ndër pallatet më të përfolura për skandalet politike e dashurore, me muzeumet dhe veprat e artit më të shtrejtat.

Vienë & Pragë/ 4 netë

Viene & Pragë/ 4 netë

26 – 30 Nëntor! Cmim 449 Euro / Person

Dita 1: Fluturimi Direkt Tiranë – Vjenë (Nisja 12:30 – 14:15 )
Pas mbarimit te procedurave doganore në aeroport drejtohemi drejt Vienës duke nisur shëtitjen në Old Town.
Pika ku ne do fillojmë vizitat është në sheshin Marie Thereza ku ndodhen Muzeu i Natyres dhe muzeu Vienna Art Histori.

Romë - Firence/ 4 ditë

Romë - Firence/ 4 ditë

Datat e nisjes: 4 Nëntor, 26 Nëntor 

Dita e Parë: Nisja nga Tirana me avion për në Pisa. Nisja më 10.40. Mbrritja në Pisa më 12.30. Transfertë nga Aeroporti në qytetin e Pizës. Vizitë e shkurtër në Piza. Transferta për në Firence. Sistemimi dhe Fjetje në hotel.

Dubai dhe Abu Dhabi /4 ditë

Dubai dhe Abu Dhabi /4 ditë

Dubai dhe Abu Dhabi | Tetor – Nëntor
Datat e nisjes:
25 Tetor – 1, 2, 15, 22 Nëntor

Dita e Parë: Paraqitja në Check in 2 orë para nisjes. Fluturimi Direkt Tiranë – Dubai (FLY DUBAI). Nisja nga Tirana në orën 13:50 – Mbrritja në Dubai në orën 21:05 . Transferta me Autobus nga Aeroporti në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Një vizitë panoramike në Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut të Dubait Mohammed Al-Maktum

Stamboll | Turqi/ 3 ditë

Stamboll | Turqi/ 3 ditë

Stamboll me Air Albania

Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 2 orë para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja me Shoqëruesin për në Pazarin e Vjetër Kapali Carchi. Pazari i Vjetër Kapali Carshi është një nga tregjet e mbulura më të mëdha në botë. Ka 61 rrugë të mbuluara dhe mbi 4 mijë dyqane në një zone prej 30.700 m2 dhe që tërheq rreth 250 mijë deri 400 mijë vizitorë në ditë. Hyrja Falas 

Barcelonë/ 4 ditë

Barcelonë/ 4 ditë

Barcelonë, nisje me 3,10,18,26 Nëntor

Dita e Parë: Fluturimi direkt Tiranë – Barcelonë. Nisja nga Tirana në orën 18:50, Mbërritja në Barcelonë në orën 21:40. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Shëtitje në bulevardin Passeig de Gracia, bulevardi me markat më të mira në qytet si dhe vendi ku gjenden Vilat me arkitekturën më të veçantë në qytet 

Çeki | Pragë /4 ditë

Çeki | Pragë /4 ditë

Festat e Nëntorit në Pragë, 25 Nëntor, 4 ditë, €399

Dita e Parë: Fluturimi Direkt Tiranë – Pragë. Nisja nga Tirana në orën 13:30. Mbërritja në Pragë në orën 15:40. Transferta me Autobus nga Aeroporti në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi ne Hotel. Paradite vizitë panoramike e qytetit dhe monumenteve kryesore të Pragës

Ishujt Grekë /4 ditë

Ishujt Grekë /4 ditë

Kroçiere në Ishujt Grekë

2 Nentor – 399 euro/person

Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 16.00 dhe udhëtimi me autobus për në Lavrion, Athinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës.

Oferta

Na Kontakto

Keni pyetje apo ju nevojitet ndihmë me zgjedhjen e destinacionit tuaj?
Skuadra jonë është këtu për t’ju ndihmuar!