Global Tours

Zbulo destinacionin e ëndrrave të tua!
Zbulo destinacionin e ëndrrave të tua!
Fundjavë në Budva & Dubrovnik!
Romë dhe Firence
Romë dhe Firence
Barcelonë
Tour në Barcelonë
previous arrow
next arrow

Zgjidhni Pushimet Verore 2024

Zbuloni Paketat e pushimeve me Global Tours

✈ Nisja dt 26 & 27 Nentor 549€

Budva & Dubrovnik 3 Dite 99€

Cdo fundjave 5 Dite 399 Euro

All Inclsuive 249 Euro

Hotele
0 +
Turistë
0 +
Destinacione
0 +

Pse të zgjidhni Global Tours?

Global Tours është një agjenci udhëtimi me një staf të kualikfikuar dhe specializuar në fushën e turizmit. Me një experience 20 vjet, ju ofrojmë shërbimet më cilësore në çdo kërkesë që plotëson udhëtimin tuaj, te shoqeruara me cmime te arsyeshme dhe avantazhe të pafundme!

Shërbime Premium

Guida Turistike

Merr maksimumin e udhëtimit më guidat nga ekspertët tanë.

Akomodim

Zgjidh mes një game të gjerë hotelesh, resortesh dhe apartamentesh.

Fluturime

Ju mundësojmë çmimet më konkurruese të fluturimeve në treg.

Rrugëtimi juaj nis këtu: Mundësi Ekskluzive!

Disneyland & Paris

Udhëtim 4 Ditor për dy persona

Budva & Dubrovnik

Udhëtim 4 Ditor për dy persona

Roma - Firence - Pisa

Udhëtim 4 Ditor për dy persona

Kapadokja

Udhëtim 4 Ditor për dy persona

Dëshmitë e Klientëve

Lexo përshtypjet e klientëve rreth udhëtimeve me agjencinë tonë.

Elvira Dushku
Elvira Dushku
2023-10-19
Elementët kryesorë që e bëjnë një udhëtim te jetë i bukur, mbresëlënës, ku ti sheh, prek, mëson, përjeton çaste te paharrueshëm, mendoj se ishin mjaft mirë të organizuar dhe të realizuar nga Agjensia “Global Tours” në rastin e udhetimit përgjatë Rivierës Italiane dhe asaj Franceze (Pisa-Firence-Montecarlo-Nice) në datat 11-15 tetor, ku une mora pjesë. Prandaj kam vlerësimin me 5 yje për këtë përvojë, edhe pse hotelet linin për te dëshiruar… Vlerësimin më të lartë e kam per drejtuesin e guidës, Olti Hajdinin, i cili, çfaqi talent të vërtetë në kryerjen e detyrës, me profesionalizmin, njohuritë e gjera dhe të thella, mënyrën interesante të të rrëfyerit, por edhe me shpalosjen e vlerave njerëzore: mirëkuptimin, tolerancën, disiplinën, të cilat i mbajti në ekuilibër të plotë, me ndjenjën e përgjegjësisë dhe gadishmërinë për ndihmë sa herë që i kërkohej prej nesh, duke krijuar harmoni mardhëniesh dhe respekt reciprok midis tij dhe grupit, si edhe midis vet pjestarëve te grupit, gjë aspak e lehtë kur ke të bësh me një grup prej 44 vetësh, pothuajse aspak ose pak të njohur më parë me njëri tjetrin. Shpreh mirënjohje dhe respekt për drejtuesit e kësaj agjensie, te cilën e rekomandoj si plotësisht të besueshme pēr realizimin e udhetimeve të bukura, të vlefshme dhe të këndshme.
Pleurat Dresha
Pleurat Dresha
2023-10-17
Ishte nje shetitje e bukur shum ishim dhe me fat qe Olti ishte udhëheqes i guides son ku na prezantoj rivieren e bukur Italiane dhe Franceze. Nje faliminderim i madh shkon per Oltin e pa lodhshem
D X
D X
2023-10-16
Me and my husband had great experience on Italian and French Riviera tour. Olti very pleasant to communiate with, and very patient dealing with 44 persons.He is professional, experienced and very knowledgeable. I suggest for the agency in future to review and make better hotel choices. Overall great experience. Olti thank you for being our tour guide. You are the best 🌟🌟🌟🌟🌟! Xhaferri couple.
Rina Kito
Rina Kito
2023-10-16
Guida qe beme se bashku, rivieren Italiane dhe Franceze per ne merr noten 10. Vlersojme shume profesionalizmin tuaj dhe menyren e trasmetimit te historikut te zonave qe vizituam. Faleminderit dhe u ritakofshim ne udhetime te tjera.
Alfred Zogaj
Alfred Zogaj
2023-10-15
ishte jashtëzakonisht bukur te kemi nje udheheqes guide siq ishte Olti Ajdini me ne
Donatela Mataj
Donatela Mataj
2023-10-15
The best travel agency ever and we always enjoy our trips with them. The staff is chosen very carefully. Our guide Olti of the latest trip to Pisa- Firenze-Sanremo-Montecarlo- Nice was very proffesional and helpful throughout the whole trip and very well informed regarding the historical places we visited.We definitely recommend this travel agency. 👍🏻👍🏻
Genci Qana
Genci Qana
2023-10-15
Eksperience vertet e bukur
Gjoci Ilir
Gjoci Ilir
2023-10-15
Udhetim shume I bukur, Olti nje djale fantastik dhe profesionist.
soni bags
soni bags
2023-10-15
Suela Asllani
Suela Asllani
2023-10-07
Ne ishim ne udhetim rome-firence-pisa, kaluam shume mire. Ishte nje udhetim i rehatshem dhe u bë shume i këndshëm nga guida jone Olti, i cili nuk lodhej kurre duke na treguar per historinë, duke na shpjeguar dhe duke na i bere udhëtimin me te bukur.

Pyetjet më të Shpeshta

Mund të bëni një rezervim duke vizituar faqen tonë të internetit dhe duke zgjedhur datat dhe detajet e udhëtimit të dëshiruar. Mund të kontaktoni edhe me agjentin tonë të udhëtimit për ndihmë të shtesë.

Politikat e anulimit ndryshojnë në varësi të produktit dhe furnizuesit të shërbimeve. Ne do t’ju informojmë për këto kushte para se të kryeni rezervimin.

Bileta elektronike do të dërgohet në adresën tuaj email dhe mund të rregjistrohen në aplikacionin tonë të udhëtimit në telefonin tuaj.

Ne pranojmë pagesë me kartë krediti, pagesë në bankë, dhe opsione të tjera të pagesës që mund të konsultohen në faqen tonë të internetit.

Po, ne ofrojmë oferta të veçanta dhe promocione për klientët tanë. Për të mësuar më shumë, ju mund të ndiqni faqen tonë të internetit dhe mediat sociale për informacionin më të fundit.

Keni pyetje të tjera?
Për çdo pyetje apo shqetësim mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë i përkushtuar është i gatshëm t’ju asistojë në çdo kërkesë tuajën.