Global Tours

Fundjavë në Budva & Dubrovnik!

20 Tetor 2023 – 28 Mars 2024

Rixos Premium Dubrovnik 5*

Data 20 Tetor 2023 – 28 Mars 2024 170€ / person 2 net 3 dite

Ne cmim perfshihet:

  • Akomodimi ne Dhome Superiore
  • Mëngjeset dhe Darkat
  • Pije e mirseardhjes
  • Pishinë e ngrohtë dimërore, sauna , banjo turke dhe palester
  • Muzike Live cdo fundjave
  • Check in – Check out kur te deshironi
  • Parkim & Wifi Falas
Kontakt
Whats up : +355 68 200 1112

Adresa: Rr. Mine Peza, pll 1/1 Tirane , 1001 Albania