Udhetime Turistike

fg10

Fundjave Relaks, Spa & Masazh! Hotel The Queen of Montenegro 4 * Budva. 95 Euro / Person 3 Dite! 6 – 8 Mars. ‪#‎GrupiKonfirmuar‬ Ne Cmim Perfshihen: ✔Akomodimi 2 net ne Dhome me pamje nga Deti. ✔Mengjesi dhe darka. ✔Masazh fytyre per femrat 20 min. ✔Mbremje Gala me dt 7 Mars me muzike Live ✔Perdorimi …

Lexo Më Shumë
1978359_733796640027172_2184215117298756861_o

Festoni Shen Valentinin – Hotel Splendid Resort & Spa 104 Euro / 3 Dite. *Oferta eshte e vlefshme 6 – 8 Mars! *Akomodimi 2 net ne Dhome Superiore*Mengjesi + 1 Darke*Mbremje Gala me Muzike Live*Hyrje pa pagese ne Splendid SPA (indoor pools, Finnish sauna, mild sauna, bio sauna with pine needles, steam bath with Swarovski crystals, relaxation lounge, …

Lexo Më Shumë
18PRAGUE-superJumbo

Festat e Marsit në Pragë për 375 €/personi! (6-10 Mars) Në cmim janë të përfshira: Udhëtimi vajtje ardhje me avion Akomodimi në Hotel 4* me mëngjes të përfshirë City Tour Pragë Transfertat Guida dhe shoqërues shqiptar  #GlobalTours Tel: +355 (4) 2235792 Mob: +355682001112. Vod Club +355693744097Email: info@global-tours.al    

Lexo Më Shumë
1330099877-beautiful_church_Alexander-Nevski-cathedral-Sofia-Bulgaria

Dita e parë, 6 Mars 2015: Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Dita e dytë, 7 Mars 2015: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te …

Lexo Më Shumë
5181677046_e0770e7346_z

Dita e Parë, 6 Mars: Nisja në oren 06:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë në Budva , dreke e lire. Vazhdimi i udhetimit per ne Hercegovine , ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me …

Lexo Më Shumë
1003402_661101553931058_899697904_n

Dita e Parë, 5 Mars 2015: Nisja në orën 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Do të bëhet një kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me autobuz në …

Lexo Më Shumë